Brýle SMITH RIOT Grape Split ChromaPop Everyday Violet Mirror

Brýle SMITH RIOT Grape Split
Brýle SMITH RIOT Grape SplitBrýle SMITH RIOT Grape Split

skladem

Doručíme nejpozději 
ve čtvrtek 23. 08.

Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
zima 2017
Běžná cena:
2 598 Kč
Ušetříte / sleva:
779 Kč / 30%
Vaše cena v e-shopu:
1 819 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Brýle SMITH RIOT Grape Split

Balení obsahuje zdarma BONUS LENS v barvě YELLOW.

Smith Riot jsou dámské brýle na snowboard vyznačující se originálním designem a živými barvami. Cylindrické čočky jsou vyrobeny technologií Carbonic-X, která přináší vynikající odolnost samotného skla proti poškození nebo poškrábání. Zároveň projasňuje výhled a zvyšuje kontrasty. Vnitřní povrch je ošetřen speciální úpravou FOG-X, která omezuje nežádoucí mlžení brýlí. Technologie TLT Optics reguluje nežádoucí lomy světla při jejich průchodu sklem a zajišťuje optimální výhled bez tvarových deformací. Obličejová pěna DriWix se postará o spolehlivou cirkulaci vzduchu. Brýle jsou plně kompatibilní s helmou.

ChromaPop™ Everyday Violet Mirror zorník s jemnou modrou zrcadlovkou a se slunečním filterm 1-2. Světelná propustnost (VLT) 30 - 50 %. Tento zorník se hodí, když sněží nebo je slunečno. Takže ani nepříznivé podmínky vás neodradí od lyžování. Doporučená péče o brýle: Brýle umývejte ve vodě s mýdlem, osušte jemným hadříkem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.

Dotaz k produktu Brýle SMITH RIOT Grape Split

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Výrobce: SMITH

Smith to není jenom více než čtyřicetiletá tradice, ale hlavně zkušenosti s výrobou snowboardových brýlí a helem! Pokud vyžadujete to nejlepší co se momentálně nachází na trhu se snowboardovým vybavením jako jsou snowboardové brýle a helmy pak uvažujte jedině nad výrobky značky Smith.

Zobrazit všechny produkuty výrobce SMITH.