Brýle SMITH RIOT Grape Split ChromaPop Everyday Violet Mirror

Brýle SMITH RIOT Grape Split
Brýle SMITH RIOT Grape SplitBrýle SMITH RIOT Grape Split
Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
zima 2017
Běžná cena:
2 598 Kč
Ušetříte / sleva:
779 Kč / 30%
Vaše cena v e-shopu:
1 819 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Brýle SMITH RIOT Grape Split

Balení obsahuje zdarma BONUS LENS v barvě YELLOW.

Smith Riot jsou dámské brýle na snowboard vyznačující se originálním designem a živými barvami. Cylindrické čočky jsou vyrobeny technologií Carbonic-X, která přináší vynikající odolnost samotného skla proti poškození nebo poškrábání. Zároveň projasňuje výhled a zvyšuje kontrasty. Vnitřní povrch je ošetřen speciální úpravou FOG-X, která omezuje nežádoucí mlžení brýlí. Technologie TLT Optics reguluje nežádoucí lomy světla při jejich průchodu sklem a zajišťuje optimální výhled bez tvarových deformací. Obličejová pěna DriWix se postará o spolehlivou cirkulaci vzduchu. Brýle jsou plně kompatibilní s helmou.

ChromaPop™ Everyday Violet Mirror zorník s jemnou modrou zrcadlovkou a se slunečním filterm 1-2. Světelná propustnost (VLT) 30 - 50 %. Tento zorník se hodí, když sněží nebo je slunečno. Takže ani nepříznivé podmínky vás neodradí od lyžování. Doporučená péče o brýle: Brýle umývejte ve vodě s mýdlem, osušte jemným hadříkem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.

Dotaz k produktu Brýle SMITH RIOT Grape Split

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Výrobce: SMITH

Smith to není jenom více než čtyřicetiletá tradice, ale hlavně zkušenosti s výrobou snowboardových brýlí a helem! Pokud vyžadujete to nejlepší co se momentálně nachází na trhu se snowboardovým vybavením jako jsou snowboardové brýle a helmy pak uvažujte jedině nad výrobky značky Smith.

Zobrazit všechny produkuty výrobce SMITH.