Bunda dámská NITRO BLUE MONDAY FUTURE STRIPES

Bunda dámská NITRO BLUE MONDAY

skladem

Doručíme nejpozději 
v pátek 14. 12.

Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
zima 2015
Běžná cena:
4 490 Kč
Ušetříte / sleva:
1 571 Kč / 35%
Vaše cena v e-shopu:
2 919 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Zvolte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Tabulka velikostí

Popis: Bunda dámská NITRO BLUE MONDAY

Oblíbená dámská snowboardová bunda kolekce NITRO. Kolekce míchá tradiční střihy s originálními Nitro barvami a detaily. V této kolekci najdete buď kompletně zateplené styly, nebo kousky, která mají různou míru zateplení, přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Ty víš, že se do téhle bundy zamiluješ, stejně jako loni do Stardust. Svěží barevné kombinace i jednotónové varianty, oboje nabízí tato zateplená univerzální jezdící bunda. Kompletně podlepené švy.

Vodní sloupec 10000 mm
Prodyšnost 10000 g/m2

ZATEPLENÍ:
POLYFILL 60G - všude.

VYCHYTÁVKY:
- Nastavitelná kapuca
- Protisněhový pás s poutky na připojení ke kalhotám
- Vnitřní rukávky z lycry
- Větrání v podpaží
- Jemná látka u brady

Dotaz k produktu Bunda dámská NITRO BLUE MONDAY

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Tabulka velikostí: Bunda dámská NITRO BLUE MONDAY

Size Chart

Výrobce: NITRO

Značka Nitro Snowboards vznikla v roce 1990 v Seattle v americkém státě Washington. Založili ji dva jezdci, kteří chtěli vyrábět kvalitní vybavení na snowboard, protože nabídka na trhu se jim zdála nedostatečná. Snowboarding pro ně byl vášní a zůstal jí dodnes. Říkají: Jsme věrní snowboardingu a děkujeme vám za podporu, díky které v tom můžeme pokračovat. Naším cílem je přicházet s inovacemi, které by zvyšovaly úroveň našeho sportu, s novými postupy, materiály, technologiemi... Chceme posouvat limity a máme s tím již za tu dobu mnoho zkušeností. Jako první jsme přišli například s progresivním vykrojením či tříkusovým vázáním. U zrodu každého našeho produktu stojí jezdci z naší designerské kanceláře v Seattlu. Náš "design & development" tým je s námi ode dne nula - ne každá snowboardová firma může říct něco takového. Na našich návrzích pak ještě zapracují Evropané kteří mají na povel výrobu a vše v neposlední řadě otestují naši jezdci na horách po celém světě. Takový je náš recept na jedinečné snowboardové vybavení.

Zobrazit všechny produkuty výrobce NITRO.