Kalhoty na snowboard pánské NITRO FLIPSIDE RED TWILL

Kalhoty na snowboard pánské NITRO FLIPSIDE
Kalhoty na snowboard pánské NITRO FLIPSIDE
Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
zima 2013
Běžná cena:
4 999 Kč
Ušetříte / sleva:
1 750 Kč / 35%
Vaše cena v e-shopu:
3 249 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Kalhoty na snowboard pánské NITRO FLIPSIDE

Snowboardové kalhoty NITRO míchá tradiční střihy s originálními Nitro barvami a detaily. V této kolekci najdete buď kompletně zateplené styly, nebo kousky, která mají různou míru zateplení, přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Nitro bestseller s novými barvami i látkami. Kalhoty Decline mají vše, co potřebuješ. Strategicky podlepené švy.

ZATEPLENÍ:
POLYFILL 40G - na kolenou a na zadku

membrána 10000 mm

prodyšnost 100000g/m2

VYCHYTÁVKY:
- Cargo kapsa na pravé straně s uzavíráním na zip
- Fast stash poutko na rukavice
- Poutka pro spojení s bundou
- Nastavení obvodu pasu
- Větrání na vnitřním švu
- Rozepínatelný klín na konci nohavic

Dotaz k produktu Kalhoty na snowboard pánské NITRO FLIPSIDE

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Výrobce: NITRO

Značka Nitro Snowboards vznikla v roce 1990 v Seattle v americkém státě Washington. Založili ji dva jezdci, kteří chtěli vyrábět kvalitní vybavení na snowboard, protože nabídka na trhu se jim zdála nedostatečná. Snowboarding pro ně byl vášní a zůstal jí dodnes. Říkají: Jsme věrní snowboardingu a děkujeme vám za podporu, díky které v tom můžeme pokračovat. Naším cílem je přicházet s inovacemi, které by zvyšovaly úroveň našeho sportu, s novými postupy, materiály, technologiemi... Chceme posouvat limity a máme s tím již za tu dobu mnoho zkušeností. Jako první jsme přišli například s progresivním vykrojením či tříkusovým vázáním. U zrodu každého našeho produktu stojí jezdci z naší designerské kanceláře v Seattlu. Náš "design & development" tým je s námi ode dne nula - ne každá snowboardová firma může říct něco takového. Na našich návrzích pak ještě zapracují Evropané kteří mají na povel výrobu a vše v neposlední řadě otestují naši jezdci na horách po celém světě. Takový je náš recept na jedinečné snowboardové vybavení.

Zobrazit všechny produkuty výrobce NITRO.