Bantam GLOBE Retro Rippers 24 Lime/Raw/Black

Bantam GLOBE Retro Rippers 24
Bantam GLOBE Retro Rippers 24
Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
podzim 2016
Běžná cena:
3 349 Kč
Ušetříte / sleva:
1 038 Kč / 31%
Vaše cena v e-shopu:
2 311 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Bantam GLOBE Retro Rippers 24

Velmi oblíbený plastový model Bantam vyniká především nezničitelnou deskou se skvělými flex vlastnostmi. Plastová deska se speciálním Globe S-trac embosovaným protiskluzovým patternem. Bantam je tužší, trucky jsou širší a všechny komponenty odolnější, nežli u podobných produktů na trhu. S Bantam skate můžete bez problémů a obav trikovat, grindovat a slideovat. Deska se vyrábí bez prohnutí s nakopnutým tailem a je osazena kvalitním grindovatelnými a odolnými trucky Slant 4.25´´ (108 mm), ložisky ABEC 7 s jemným chodem a kvalitními kolečky Globe s průměrem 62 mm a tvrdostí 83A, díky kterým přejede i větší nerovnosti. Ideální jako obratný a lehce ovladatelný dopravní prostředek do města, na cyklostezky, silnice, či na kratší sjezdy. Rozměry: 61 x 18cm.

Dotaz k produktu Bantam GLOBE Retro Rippers 24

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Výrobce: GLOBE

Značka Globe se řídí heslem: Time for change! Tato skateboardová značka nabízí především jedno z nejkvalitnějších oblečení a neodmyslitelně patří do sk8, snowboard a surf komunity. Poříďte si trička Globe, mikiny s kapucí Globe, tenisky Globe a další věci této kultovní značky!

Zobrazit všechny produkuty výrobce GLOBE.