Longboard GLOBE Blazer XL 36,25" ZEBRAWOOD/BLACK

Longboard GLOBE Blazer XL 36,25"
Longboard GLOBE Blazer XL 36,25"
Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
podzim 2017
Běžná cena:
4 398 Kč
Ušetříte / sleva:
1 363 Kč / 31%
Vaše cena v e-shopu:
3 035 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Longboard GLOBE Blazer XL 36,25"

Delší a širší longboard pro všechny, kterým dělá rovnováha potíž. Díky své šířce a profilu desky nebudou mít problém ani jezdci s větší nohou. Materiál desky: 8-vrstvý hard rock kanadský javor. Jemné konkávní prohnutí desky s nakopnutým tailem. Instalovány 150mm široké Slant trucky, kolečka o průměru 62mm s tvrdostí 78a, ložiska ABEC 7. Odolný svrchní grip, zkosení hran na spodní straně desky pro ostřejší zatáčení, integrovaný otvírák na lahve. Originální design desky, koleček a trucků od Stacey Rozich. Rozměr desky: 92x25cm.

Dotaz k produktu Longboard GLOBE Blazer XL 36,25"

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Výrobce: GLOBE

Značka Globe se řídí heslem: Time for change! Tato skateboardová značka nabízí především jedno z nejkvalitnějších oblečení a neodmyslitelně patří do sk8, snowboard a surf komunity. Poříďte si trička Globe, mikiny s kapucí Globe, tenisky Globe a další věci této kultovní značky!

Zobrazit všechny produkuty výrobce GLOBE.