Longboard Madrid HICKEY PAPERLOGO 101 x 24 cm

Longboard Madrid HICKEY PAPERLOGO
Longboard Madrid HICKEY PAPERLOGO
Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
jaro 2014
Běžná cena:
4 890 Kč
Ušetříte / sleva:
Vaše cena v e-shopu:
4 646 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Longboard Madrid HICKEY PAPERLOGO

Pintail klasických tvarů. Máš li srdce surfaře tenhle tvar si tě získá. Je to skvělý skate pro carving, cruising a sjíždění mírných kopců. deska je dost široká a tuhá, vybavená wheel welly. Délka 40" ( 101 cm), šířka 10" (24 cm), vzdálenost trucků 28,75" (73 cm). Trucky Paris 180 raw. Kola, Cadillac Cruiser 70 mm/ 80 a, modrá a bílá. Ložiska, Cadillac 5,0 High performance bearings. Grip, Flypaper. O ZNAČCE MADRID SKATEBOARDS: Jméno Madrid bylo ikonou skateboardingu od samého počátku. Jerry Madrid vyráběl první surfová prkna v garáži svých rodičů v Norwalku v Kalifornii. Surfoval a když zrovna nebyly vlny, jezdil na skejtu. A tak byl krok od výroby surfů ke skateboardovým deskám přirozený. Jerry přešel ke skateboardingu mnohem dříve, než začal být skate v módě. První skate desky vyrobil koncem šedesátých let. Od té doby se stal Madrid jedním z nejžádanějších a nejrespektovanějších výrobců skate desek a surfů. Většina desek se stále vyrábí v Huntington Beach v Kalifornii za použití osvědčených materiálů a postupů a tu a tam i s nějakou inovací.

Dotaz k produktu Longboard Madrid HICKEY PAPERLOGO

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Výrobce: MADRID

Madrid Skateboards je americká značka Longboardů a skateboardů založená v roce 1976. V poslední době udává tato značka prim ve výrobě longboardů a příslušenství. Madrid longboardy jsou longboardy určené pro náročné, ale i méně náročné zákazníky. Pořiďte si špičkový longboard který bude vyhovovat právě vašim potřebám a vychutnejte si jedinečný pocit z jízdy na longboardu Madrid!

Zobrazit všechny produkuty výrobce MADRID.