Nejoblíbenější snowboard komplet NITRO PRIME STACKED 14/15

Snowboard set pánský NITRO PRIME STACKED je vyvážený snowboard komplet pro začínající jezdce který kvalitně povozí i zkušené jezdce a pokud začínáš, není vhodnější náčiní na učení. Snowboard set je tvořen kvalitními snowboardy GRAVITY, nebo HEAD a STEP CHILD, které disponují Zero camberem, nebo Rocker konstrukcí, což vede k rychlému nárůstu tvých schopností, protože tento druh camberu, nebo rockeru dost odpouští. V těchhle snowboardech jsou namixované ty nejpříjemnější vlastnosti snowboardů určené na freestyle, freeride a volný čas na sjezdovce.

Vázání na snowboard je tvořeno vázáním SP FASTEC a klasickým vázáním HEAD, VÖELKL, nebo GRAVITY. Toto tužší, avšak flexibilní vázání Vám poskytne maximální výkon a kontrolu. Vázání fastec má ideálně polstrované ankle strapy vám zajistí příjemnou a ničím nerušenou jízdu.Navíc anatomická opěrka s formovaným EVA polstrováním vám poskytne bezvadnou ovladatelnost.

V případě, že hledáte alternativní snowboard set, podívejte se na naši kompletní nabídku snowboard setů, nebo nás kontaktujte na info@freestylesport.cz a nechte si sestavit snowboard set na míru..

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
11 680 Kč
Ušetříte / sleva:
5 890 Kč / 50.43%
Vaše cena v e-shopu:
5 790 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek