Nejoblíbenější snowboard komplet NITRO PRIME STACKED 14/15

Snowboard set pánský NITRO PRIME STACKED je vyvážený snowboard komplet pro začínající jezdce který kvalitně povozí i zkušené jezdce a pokud začínáš, není vhodnější náčiní na učení. Snowboard set je tvořen kvalitními snowboardy GRAVITY, nebo HEAD a STEP CHILD, které disponují Zero camberem, nebo Rocker konstrukcí, což vede k rychlému nárůstu tvých schopností, protože tento druh camberu, nebo rockeru dost odpouští. V těchhle snowboardech jsou namixované ty nejpříjemnější vlastnosti snowboardů určené na freestyle, freeride a volný čas na sjezdovce.

Vázání na snowboard je tvořeno vázáním SP FASTEC a klasickým vázáním HEAD, VÖELKL, nebo GRAVITY. Toto tužší, avšak flexibilní vázání Vám poskytne maximální výkon a kontrolu. Vázání fastec má ideálně polstrované ankle strapy vám zajistí příjemnou a ničím nerušenou jízdu.Navíc anatomická opěrka s formovaným EVA polstrováním vám poskytne bezvadnou ovladatelnost.

V případě, že hledáte alternativní snowboard set, podívejte se na naši kompletní nabídku snowboard setů, nebo nás kontaktujte na info@freestylesport.cz a nechte si sestavit snowboard set na míru..

skladem

Doručíme nejpozději 
v úterý 11. 12.

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
11 680 Kč
Ušetříte / sleva:
5 890 Kč / 50.43%
Vaše cena v e-shopu:
5 790 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboard

Krok #2: vázání na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek