Nejprodávanější snowboard komplet pro pokročilé HEAD FLOCKA 15/16

Nejprodávánější výhodný snowboard set HEAD FLOCKA tě posune o level výš! Pánský true TWIN snowboard Head je opravdový pomocník pro začínající snowboard nadšence. Jeho ROCKER tvar pomáhá v začátčích odpouštět chyby. Jeho výkon za zlomek ceny mile překvapí a nikterak nezatíží váš rozpočet! Odpouštějící Rocker profil a lehké topolové celodřevěné jádro tip-to-tail poskytují potěšení z jízdy bez kompromisů. Ať už pojedete parkem nebo v prašanu, se snowboardem RUSH Rocka zvládnete vše hravě a rychleji. Dodává se i ve WIDE provedení pro jezdce s větší velikostí bot.

Vázání na snowboard FASTEC HEAD RX a klasické vázání HEAD NX, nebo GRAVITY je allmountain unisex vázání pro začátečníky a pokročilé jezdce. Ideálně polstrované ankle strapy vám zajistí příjemnou a ničím nerušenou jízdu. Navíc anatomická opěrka s formovaným EVA polstrováním vám poskytne bezvadnou ovladatelnost.

Boty na snowboard HEAD SCOUT PRO, GRAVITY MANUAL a klasický SCOUT model je každoročně nejprodávanější bota na trhu. Vynikající boty vhodné na svah, ale i do parku. Užší komfortnější bota s vyztuženým kotníkem a vynikajícím flexem vytvoří pohodlí při jízdě bez jakýchkoliv kompromisů.

Heel Anchor - fixace vnitřní botičky pomocí šněrovacího systému s rychloutahovákem
Vyztužení opatku v místě kontaktu s vázáním
Nová vyjímatelná vnitřní botička AutoFit
Předtvarovaný 3D prostor pro patu zabraňuje zvedání paty při jízdě
Tvarovaná stélka EVA ve vnitřní botičce
Jazyk 3D- trojrozměrně předtvarovaný jazyk ve vnitřní botce protažený až k prstům
Nová pryžová podešev Moonwalker se změkčenými body
SoftTop - vyměkčené zakončení horní části skeletu v oblasti lýtka

skladem

Doručíme nejpozději 
v úterý 11. 12.

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
14 670 Kč
Ušetříte / sleva:
6 380 Kč / 43.49%
Vaše cena v e-shopu:
8 290 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboard

Krok #2: vázání na snowboard

Krok #3: boty na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek