Nejprodávanější snowboard komplet pro pokročilé HEAD FLOCKA 15/16

Nejprodávánější výhodný snowboard set HEAD FLOCKA tě posune o level výš! Pánský true TWIN snowboard Head je opravdový pomocník pro začínající snowboard nadšence. Jeho ROCKER tvar pomáhá v začátčích odpouštět chyby. Jeho výkon za zlomek ceny mile překvapí a nikterak nezatíží váš rozpočet! Odpouštějící Rocker profil a lehké topolové celodřevěné jádro tip-to-tail poskytují potěšení z jízdy bez kompromisů. Ať už pojedete parkem nebo v prašanu, se snowboardem RUSH Rocka zvládnete vše hravě a rychleji. Dodává se i ve WIDE provedení pro jezdce s větší velikostí bot.

Vázání na snowboard FASTEC HEAD RX a klasické vázání HEAD NX, nebo GRAVITY je allmountain unisex vázání pro začátečníky a pokročilé jezdce. Ideálně polstrované ankle strapy vám zajistí příjemnou a ničím nerušenou jízdu. Navíc anatomická opěrka s formovaným EVA polstrováním vám poskytne bezvadnou ovladatelnost.

Boty na snowboard HEAD SCOUT PRO, GRAVITY MANUAL a klasický SCOUT model je každoročně nejprodávanější bota na trhu. Vynikající boty vhodné na svah, ale i do parku. Užší komfortnější bota s vyztuženým kotníkem a vynikajícím flexem vytvoří pohodlí při jízdě bez jakýchkoliv kompromisů.

Heel Anchor - fixace vnitřní botičky pomocí šněrovacího systému s rychloutahovákem
Vyztužení opatku v místě kontaktu s vázáním
Nová vyjímatelná vnitřní botička AutoFit
Předtvarovaný 3D prostor pro patu zabraňuje zvedání paty při jízdě
Tvarovaná stélka EVA ve vnitřní botičce
Jazyk 3D- trojrozměrně předtvarovaný jazyk ve vnitřní botce protažený až k prstům
Nová pryžová podešev Moonwalker se změkčenými body
SoftTop - vyměkčené zakončení horní části skeletu v oblasti lýtka

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
14 670 Kč
Ušetříte / sleva:
6 380 Kč / 43.49%
Vaše cena v e-shopu:
8 290 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek