Nejprodávanější snowboard komplet pro začátečníky HEAD FLOCKA 4D 14/15

Nejprodávánější výhodný snowboard set HEAD FLOCKA 4D je letos lepší konstrukcí! True TWIN snowboard HEAD FLOCKA 4D je opravdový pomocník pro začínající snowboard nadšence. Jeho ROCKER tvar pomáhá v začátcích odpouštět chyby. Jeho výkon za zlomek ceny mile překvapí a nikterak nezatíží váš rozpočet! Odpouštějící Rocker profil a lehké topolové celodřevěné jádro tip-to-tail poskytují potěšení z jízdy bez kompromisů. Ať už pojedete parkem nebo v prašanu, se snowboardem RUSH Rocka zvládnete vše hravě a rychleji. Dodává se i ve WIDE provedení pro jezdce s větší velikostí bot.

Vázání na snowboard FASTEC SP a klasické vázání HEAD NX, nebo RIDE LS je allmountain unisex vázání pro začátečníky a pokročilé jezdce. Ideálně polstrované ankle strapy vám zajistí příjemnou a ničím nerušenou jízdu. Navíc anatomická opěrka s formovaným EVA polstrováním vám poskytne bezvadnou ovladatelnost.

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
8 280 Kč
Ušetříte / sleva:
2 890 Kč / 34.90%
Vaše cena v e-shopu:
5 390 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek