Nejprodávánější snowboard set dámský HEAD PRIDE s vázáním FASTEC a boty BOA15/16

Dámský nejprodávanější snowboard set značky HEAD a GRAVITY je tvořen snowboardy HEAD PRIDE, HEAD GOSSIP a snowboardy Gravity Mist, Voayer. Tento dámský snowboard set je ideální pro každého, kdo chce univerzální prkno na jakýkoliv povrch. Rychlé a snadno ovladatelné prkno, které tě posune o level výš a ty tak můžeš tlačit a zvýšit svůj pokrok v jízdě po celé hoře. S malou Flat zónou profilu a rozšířenou rocker zónou pod nohama se budeš divit, co všechno se dá se snowboardem zkoušet, aniž by se ti sekla hrana. To je přesně to, co potřebuješ ze snowboardu dostat! Velkou důvěru pro všechny triky v parku a nekonečné množství postojů při jízdě na sjezdovce a v prašanu.

Vázání na snowboard SP FASTEC, nebo klasické GRAVITY je nejprodávanější vázání s klasickou dvouráčnovou fixací nebo rychlým FASTEC nástupem. Tyto vázání jsou navržena a osazena k maximální funkčnosti a spokojenosti budoucího majitele. Lehká konstrukce platformy tohoto vázání je nakloněna rozvoji tvého jezdeckého umění a zlepšování stylu. Pohodlné strapy a lehké šasí a asymetrická patka Flairframe zajišťují maximální komfort a účinnou fixaci. V tomto vázání se zabydlí každá zlepšující se riderka.

Snowboardové boty HEAD, nebo GRAVITY s nekonečným BOA utahováním vám usnadní práci.Vynikající dámské boty užší konstrukce vhodné na svah. Užší komfortnější bota s vyztuženým kotníkem a vynikajícím flexem vytvoří pohodlí při jízdě bez jakýchkoliv kompromisů. BOA a Super Lace fixace vnější boty ovládající kolečkem Boa, nebo LACE utahováním s nekonečně rozmanitým nastavením fixace nohy, takže nastavuješ nezávisle utažení vnější boty a uvolnění fixace je realizováno komfortně jedním pohybem.

Sezóna:
zima 2015
Běžná cena:
12 910 Kč
Ušetříte / sleva:
4 920 Kč / 38.11%
Vaše cena v e-shopu:
7 990 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek