Nejprodávanější snowboard set dámský GRAVITY MIST 15/16

Snowboard set dámský značky HEAD je tvořen snowboardy HEAD SAINT Flocka a snowboardem HEAD GOSSIP FOCKA. Tyto modely snowboardů jsou zbrusu nový přírůstek do řady dámských freestyle snowboardů určené pro dámské snowboarďačky. Ty pravé snowboardy pro linni snowboarďaček, které se učí v parku a zároveň chtějí diktovat na sjezdovce. Snowboard HEAD SAINT Flocka a snowboard GOSSIP ROCKA májí všechnu technologii uvnitř potřebnou pro zvýšení tvého výkonu.

Snowboard se vyznačuje konstrukcí s přesností a předvídatelnosti plochécho-flat prohnutí a rocker hravostí "catch rocker" pro jízdu v parku i mimo. Ty zkušenější ocenění HEAD vítěznou FRAMEWALL strukturu tlumící nárazy a poskytující přesný přenos síly do odrazu. SAINT Flocka tě převede bez jakýchkoliv potíží a udělá z tebe na svahu pořádnou rošťačku.

Vázání na snowboard FASTEC je All Mountain vázání head. Vazání rx two obsahuje mnoho pokročilích funkcí jako je třeba otočná ergo patka, tlumící stélka a bez použití nářadí nastavitelný přední pásek - výsledkem je skvělé freestylové vázání za neuvěřitelně férovou cenu!

VYCHYTÁVKY:
FT4 dno | ergo highback | invertované strapy | evo přezka | EVA stélka | ráčna na vnitřní straně horního strapu pro libovolnou regulaci tlaku | 3D lisované přední strapy

FASTEC systém:
Tento systém je kombinací bezkonkurenčních funkcí klasického SP strap-in vázání s na manipulaci velmi jednoduchým systémem sklopné patky. Není důvod se zdržovat zapínáním vázání oběma rukama, tahle akce probíhá jen jednou rukou, je rychlá a výsledkem je, že noha ve vázání drží tak jak má. Kdy jste naposledy potřebovali jednou ruku abyste se cítili tak dobře...?

URČENÍ: All Mountain

skladem

Doručíme nejpozději 
ve středu 23. 08.

Sezóna:
zima 2015
Běžná cena:
10 280 Kč
Ušetříte / sleva:
4 590 Kč / 44.65%
Vaše cena v e-shopu:
5 690 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboard

Krok #2: vázání na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek - Zahradní nábytek