Nejprodávanější snowboard set dámský GRAVITY MIST 15/16

Snowboard set dámský značky HEAD je tvořen snowboardy HEAD SAINT Flocka a snowboardem HEAD GOSSIP FOCKA. Tyto modely snowboardů jsou zbrusu nový přírůstek do řady dámských freestyle snowboardů určené pro dámské snowboarďačky. Ty pravé snowboardy pro linni snowboarďaček, které se učí v parku a zároveň chtějí diktovat na sjezdovce. Snowboard HEAD SAINT Flocka a snowboard GOSSIP ROCKA májí všechnu technologii uvnitř potřebnou pro zvýšení tvého výkonu.

Snowboard se vyznačuje konstrukcí s přesností a předvídatelnosti plochécho-flat prohnutí a rocker hravostí "catch rocker" pro jízdu v parku i mimo. Ty zkušenější ocenění HEAD vítěznou FRAMEWALL strukturu tlumící nárazy a poskytující přesný přenos síly do odrazu. SAINT Flocka tě převede bez jakýchkoliv potíží a udělá z tebe na svahu pořádnou rošťačku.

Vázání na snowboard FASTEC je All Mountain vázání head. Vazání rx two obsahuje mnoho pokročilích funkcí jako je třeba otočná ergo patka, tlumící stélka a bez použití nářadí nastavitelný přední pásek - výsledkem je skvělé freestylové vázání za neuvěřitelně férovou cenu!

VYCHYTÁVKY:
FT4 dno | ergo highback | invertované strapy | evo přezka | EVA stélka | ráčna na vnitřní straně horního strapu pro libovolnou regulaci tlaku | 3D lisované přední strapy

FASTEC systém:
Tento systém je kombinací bezkonkurenčních funkcí klasického SP strap-in vázání s na manipulaci velmi jednoduchým systémem sklopné patky. Není důvod se zdržovat zapínáním vázání oběma rukama, tahle akce probíhá jen jednou rukou, je rychlá a výsledkem je, že noha ve vázání drží tak jak má. Kdy jste naposledy potřebovali jednou ruku abyste se cítili tak dobře...?

URČENÍ: All Mountain

Sezóna:
zima 2015
Běžná cena:
10 280 Kč
Ušetříte / sleva:
4 590 Kč / 44.65%
Vaše cena v e-shopu:
5 690 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek