Nejprodávánější snowboard set pánský HEAD TRUE s vázáním FASTEC 15/16

Pánský nejprodávanější snowboard set značky HEAD pro opravdové nadšence. Nejen pro začínající, ale i pokročilejší jezdce nadchne nová konstukce snowboardů HEAD. Pro letošní rok jsou snowboardy vybaveny lepší CAMBA konstrukcí a hlavně originálním vzhledem. Ideální snowboard pro šírší masu začínájicích jezdců zaujme především svými jízdními vlastnostmi, ideálními pro jízdu po upravené sjezdovce, nebo řádění v prašanu.

Camba -regular Camber
Rovné ploché prohnutí snowboardu umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, ideální volba pro začínající a ostřílené jezdce. Ideální pro allround snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký pop. Dodává se i ve WIDE provedení pro jezdce s větší velikostí bot.

Vázání na snowboard SP FASTEC, nebo HEAD RX je all mountain vázání pro každého, kdo nechce trávit na horách spoustu času nekonečným zapínáním vázání. Tento systém je kombinací bezkonkurenčních funkcí klasického SP strap-in vázání s na manipulaci velmi jednoduchým systémem sklopné patky. Není důvod se zdržovat zapínáním vázání oběma rukama, tahle akce probíhá jen jednou rukou, je rychlá a výsledkem je, že noha ve vázání drží tak jak má. Kdy jste naposledy potřebovali jednou ruku abyste se cítili tak dobře...?

Sezóna:
zima 2015
Běžná cena:
9 020 Kč
Ušetříte / sleva:
3 630 Kč / 40.24%
Vaše cena v e-shopu:
5 390 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek