Nejvýhodnější snowboard komplet pro začátečníky HEAD ROCKA PLUS 14/15

Dívky a chlapci nyní mohou zažít ohromné výhody snowboardu Head ROCKA PLUS 4D za nízkou cenu. Precizní snowboard Head ROCKA PLUS 4D jistě potěší nejednoho snowboarďáka. Jestli se chystáte to pořádně rozjet ve snowparku, nebo i mimo něj, bude sváh váš. Biaxiální oboustranná výztuha, pevné dřevěné jádro a Extrudovaná skluznice - kombinované do pravého twin tvaru - dělá jízdu snadnou, a přesnější kontrolu.

Jeho nová ROCKER technologiie pomáhá v začátčích odpouštět chyby. Opačné prohnutí snowboardu umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro allround snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký pop.

Vázání na snowboard HEAD NX, nebo BLAX je allmountain unisex vázání pro začátečníky a pokročilé jezdce. Ideálně polstrované ankle strapy vám zajistí příjemnou a ničím nerušenou jízdu. Navíc anatomická opěrka s formovaným EVA polstrováním vám poskytne bezvadnou ovladatelnost.

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
8 280 Kč
Ušetříte / sleva:
2 490 Kč / 30.07%
Vaše cena v e-shopu:
5 790 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek