Profesionální snowboard set HEAD INSTINCT s vázáním FASTEC a boty GRAVITY

Snowboard set HEAD INSTINCT vám zaručí zábavu od začátku ježdění až po soumrak. Mix regulérního a plochého camber, shovívavé vykrojení, úzký pas a střední flex zaručují příjemnou jízdu na hraně a spoustu skoků. All-mountain jako záruka zábavy pro všechny jezdce.

Vázání na snowboard FASTEC, nebo klasicke HEAD je kombinací bezkonkurenčních funkcí klasického SP strap-in vázání s na manipulaci velmi jednoduchým systémem sklopné patky, nebo klasického upnutí pomocí strapu. Není důvod se zdržovat zapínáním vázání oběma rukama, tahle akce probíhá jen jednou rukou, je rychlá a výsledkem je, že noha ve vázání drží tak jak má. Kdy jste naposledy potřebovali jednou ruku abyste se cítili tak dobře...?

Boty na snowboard HEAD, NORTHWAVE nebo GRAVITY jsou zárukou kvality a komfortu! Vynikající boty vhodné na svah, ale i do parku. Užší komfortnější bota s vyztuženým kotníkem a vynikajícím flexem vytvoří pohodlí při jízdě bez jakýchkoliv kompromisů.

Sezóna:
zima 2017
Běžná cena:
18 771 Kč
Ušetříte / sleva:
8 781 Kč / 46.78%
Vaše cena v e-shopu:
9 990 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek