Velmi výhodný snowboard komplet dámský pokročilý FLOW SILHOUETTE 11/12

Snowboard set dámský pro pokročilé snowboarďačky je tvořen all-mountain snowboardy Flow Silhouette, HEAD Pride, HEAD GOSSIP, nebo HEAD SAINT. Tyto snowboardy jsou univerzální all-mountain snowboardy pro všechny riderky, které chtějí stabilní, lehce ovladatelné prkno excelující ve všech terénech. Flow Silhouette a Salomon Ivy tohle všechno splňuje, navíc je k mání za velmi příznivou cenu.

Technologie

EZ-FlatRock - plochý camber profil s mírným rockerem na špičce a patě umožňují hladkou a stabilní jízdu.

Tru-Twin - TruTwin je esencí tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném směru, nebo snadno přeskočit a jet fakie.

TruFlex - podobně jako jádro ReFlex se TruFlex vyznačuje vysokou pevností k hmotnosti dřevěné konstrukce s využitím různých hustot topolového dřeva, unikátně tvarovaného tak, aby vám poskytlo výborné reakce na okolní terén při sjezdu.

Biaxial - jednoduchý a klasický laminátový oplet. Nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehký torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

Optix 2000 - vysoce hustá, extrudovaná základna, která je velmi snadno udržovatelná a opravitelná. Optix 2000 je jedna z nejlépe vosk-absorbujících základen na trhu a umožní vám všechnu rychlost, kterou kdy budete potřebovat, i když zrovna nemáte navoskováno.

EZ Dual Transitional - sidecut používaný na rocker boardech. Prkno je měkké mezi vázáním a na špičce a patě s agresivnější přilnavostí v oblastech vázání. Tím umožňuje shovívavější jízdu v nerovném terénu a pevný radius pro rychlý, elegantní a silný carving.

Snowboardové vázání SP FASTEC, nebo klasické vázání DRAKE a K2 jsou nejpoužívanější vázání v dámské řadě vázání.

Jednoduché vázání s minimalistickým designem. Komfort za nepřekonatelnou cenu. Opravdové dámské vázání, které ti dovolí posunout se dál. Tlumení paty pro příjemnější dopady. Kovové ráčny a posuvná ostruha paty. To vše je použito v těchto vázáních!

Sezóna:
zima 2011
Běžná cena:
11 190 Kč
Ušetříte / sleva:
5 500 Kč / 49.15%
Vaše cena v e-shopu:
5 690 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek