Velmi výhodný snowboard komplet dámský pokročilý FLOW SILHOUETTE 11/12

Snowboard set dámský pro pokročilé snowboarďačky je tvořen all-mountain snowboardy Flow Silhouette, HEAD Pride, HEAD GOSSIP, nebo HEAD SAINT. Tyto snowboardy jsou univerzální all-mountain snowboardy pro všechny riderky, které chtějí stabilní, lehce ovladatelné prkno excelující ve všech terénech. Flow Silhouette a Salomon Ivy tohle všechno splňuje, navíc je k mání za velmi příznivou cenu.

Technologie

EZ-FlatRock - plochý camber profil s mírným rockerem na špičce a patě umožňují hladkou a stabilní jízdu.

Tru-Twin - TruTwin je esencí tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném směru, nebo snadno přeskočit a jet fakie.

TruFlex - podobně jako jádro ReFlex se TruFlex vyznačuje vysokou pevností k hmotnosti dřevěné konstrukce s využitím různých hustot topolového dřeva, unikátně tvarovaného tak, aby vám poskytlo výborné reakce na okolní terén při sjezdu.

Biaxial - jednoduchý a klasický laminátový oplet. Nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehký torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

Optix 2000 - vysoce hustá, extrudovaná základna, která je velmi snadno udržovatelná a opravitelná. Optix 2000 je jedna z nejlépe vosk-absorbujících základen na trhu a umožní vám všechnu rychlost, kterou kdy budete potřebovat, i když zrovna nemáte navoskováno.

EZ Dual Transitional - sidecut používaný na rocker boardech. Prkno je měkké mezi vázáním a na špičce a patě s agresivnější přilnavostí v oblastech vázání. Tím umožňuje shovívavější jízdu v nerovném terénu a pevný radius pro rychlý, elegantní a silný carving.

Snowboardové vázání SP FASTEC, nebo klasické vázání DRAKE a K2 jsou nejpoužívanější vázání v dámské řadě vázání.

Jednoduché vázání s minimalistickým designem. Komfort za nepřekonatelnou cenu. Opravdové dámské vázání, které ti dovolí posunout se dál. Tlumení paty pro příjemnější dopady. Kovové ráčny a posuvná ostruha paty. To vše je použito v těchto vázáních!

skladem

Doručíme nejpozději 
v pátek 25. 08.

Sezóna:
zima 2011
Běžná cena:
11 190 Kč
Ušetříte / sleva:
5 500 Kč / 49.15%
Vaše cena v e-shopu:
5 690 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboard

Krok #2: vázání na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek - Zahradní nábytek