Pánský nejvýhodnější snowboard komplet expert K2 Playback 11/12

Snowboard set pro experty, kteří vyznávají snowboardy pro extrémní freestyle energie a ovladatelnost. Pánský twin-tip snowboard K2 Playback byl do kolekce K2 snowboarding zařazen před dvěma lety a hned našel spousty příznivců freestyle snowboardingu. Díky měkčímu nastavení je model K2 Playback ideální nástroj k pokračujícímu progresu ve snowparku, ale samozřejmě i mimo něj. Velice přesné nulové klenutí K2 Flatline, oboustraná biaxiální laminace spolu s dřevěným jádrem z jednoho druhu dřeviny zajistí měkčí flex a hravost, takže si užiješ jak v parku na railech a skocích, tak na klasické sjezdovce. Za poměrně nízkou cenu se vyzbrojíš kvalitní zbraní, která ti pomůže maximálně progresit v tom, co tě baví. K dispozici také jako wide snowboard, přizpůsobený velikostem bot nad 44 eur.

Vázání na snowboard Drake Fifty

Dlouholetý favorit. Fifty je připraveno tě znovu nadchnout. Super lehká základna s nastavitelným heelcupem pro perfektní kontakt. Skvělý komfort a luxusní detaily. Perfektní kombinace vysokého výkonu a ceny rovné polovině jiných vázání.

Základna: Delta light
Highback: Eyeback
Hlavní přezka: Comfit, Premium MFC
Přední přezka: Ultrathin
Ráčny: Mac 5
Disky vhodné pro prkna se 4 i 3 inserty

Sezóna:
zima 2012
Běžná cena:
12 680 Kč
Ušetříte / sleva:
4 690 Kč / 36.99%
Vaše cena v e-shopu:
7 990 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek