Nejprodávanější snowboard komplet NITRO PRIME 10/11

Snowboard set pro pokročilé jezdce NITRO je tvořen snowboardy prestižní značky NITRO. Snowboardy Nitro Lectra, Tiger Shield jsou prkna se kterým i začátky jsou bezbolestné (téměř). Díky Bi-Lite Konstrukci snowboard snadno napojuje jednu zatáčku za druhou a vychytává nástrahy, které vám sjezdovka přichystala. Snowboardy Nitro jsou známé jako držáky. I tyto Nitro modely Lectra, Tiger Shield jsou si vědoma tradice a budou vás vozit v pohodě spoustu let. A za ušetřené peníze se dostanete na hory častěji!

Vázání Nitro a Head je každoročně nejoblíbenějším modelem. Letos získalo nový nártový Comfort Strap, kterým se v minulosti pyšnily pouze nejvyšší modely. Nová je také základna s EVA tlumícími powerpedály a posuvnou patou. Připočtěme k tomu přední Fix strap, opěrnou patu s EVA polstrováním, auto open systém na špičce vázání, kvalitní plastové ráčny v barvě vázání a v neposlední řadě skvělou cenu a vychází nám vázání, které je ve své kategorii bezkonkurenční.

Sezóna:
zima 2011
Běžná cena:
9 580 Kč
Ušetříte / sleva:
5 090 Kč / 53.13%
Vaše cena v e-shopu:
4 490 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek