Zajímavý dámský snowboard komplet pokročilý CAPITA SPACE METAL12/13

Snowboard komplet dámský značky Capita je tvořen snowboardy Capita Horrorscope, Space Metal a Saturnia. Tyto snowboardy patří rok co rok mezi nejoblíbenější dámský navržené modely jako ženský speciál a nejprodávanější kousek naší kolekce. Flat rocker konstrukce doplněná o reverzní camber na špičce a patce vám zaručí vynikající stabilitu, speciálně vytvořené Jib jádro výborně pruží a zkopíruje jakýkoliv terén, skok, nebo rail. Prostě libůstka pro ty z vás, kteří se věnujete tomuto odvětví snowboardingu. Když se podíváte na cenu, tak už vyrážíte do shopu.

Technologie:
- Celodřevěné jádro WDT WDT (Wood Derived Technology)
- Urban FK shape - Rocker v kombinaci s reverze camberem
- Pre-Preg 420 Fiberglass - biaxiální skelná vlákna
- HMC extrudovaná skluznice

Vázání na snowboard HEAD Neaxt Fay a Drake Queen je každoročně nejoblíbenějším modelem mezi dámským vázáním. Letos získalo novou užší základnu, nový nártový Comfort Strap, kterým se v minulosti pyšnily pouze nejvyšší modely. Nová je také základna s EVA tlumícími powerpedály a posuvnou patou. Připočtěme k tomu přední Fix strap, opěrnou patu s EVA polstrováním, auto open systém na špičce vázání, kvalitní plastové ráčny v barvě vázání a v neposlední řadě skvělou cenu a vychází nám vázání, které je ve své kategorii bezkonkurenční.

Features:

- Nová užší základna vázání pro dámskou botu
- Auto open systém na špičce
- Opěrná patka s EVA polstrováním

Boty na snowboard HEAD Jade, nebo Blax pro je po řadu sezón  díky své nízké ceně a kvalitnímu zpracování nejžádánější botou. Letos ji ozdobili vtlačovanými motivy, výšivkami a potisky. Stejně jako všechny ostatní boty Blax má i model 97 nové tkaničky. Nově našité poutko na jazyku vložky zabraňuje jeho posunování.

- Pevná, nízkoprofilová konstrukce a profil boty
- GVT Comfort Liner
- Nová nízkoprofilová rubber podrážka
- Emboss/print loga

Sezóna:
zima 2013
Běžná cena:
14 570 Kč
Ušetříte / sleva:
8 570 Kč / 58.82%
Vaše cena v e-shopu:
6 000 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek