Zajímavý snowboard komplet pokročilý K2 WWW ENJOYER 14/15

Snowboard komplet K2 je určen pro vyznavače street jezdení v parcích a hraní na upravených sjezdovkách. Set K2 WWW ENJOYER je další veleúspěšnou stálicí v produkce K2 snowboarding. Opačné klenutí K2 Freestyle with Tweekend™ Rocker, kombinace triaxální a biaxální laminace, dřevěné jádro ze tří druhů dřevin, karbonové torzní výztuhy, střední tuhost prkna společně a twin tip krojením, to vše dohromady dělá ze snowboardu K2 Parkstar ideální zbraň pro rovný souboj se snowparkama. Hlavní zbraň international K2 pro ridera Dannyho Larsena.
K dispozici také v širší verzi Wide, pro ridery s větším číslem boty.

Vázání na snowboard SP Fastec a Rome jsou freestylová vázání pro širší masu jezdců. Utra lehký freestyle výkon v novém balení, které kouzlí v parku a celé hora je pro něj hřištěm. Freestylová pružnost, svoboda a pohyblivost. Solidní a pohotové vázání, které zvládne každý terén.

Nové tlumení v oblasti paty

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
12 774 Kč
Ušetříte / sleva:
5 384 Kč / 42.15%
Vaše cena v e-shopu:
7 390 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek