Zajímavý snowboard komplet pokročilý K2 WWW ENJOYER 14/15

Snowboard komplet K2 je určen pro vyznavače street jezdení v parcích a hraní na upravených sjezdovkách. Set K2 WWW ENJOYER je další veleúspěšnou stálicí v produkce K2 snowboarding. Opačné klenutí K2 Freestyle with Tweekend™ Rocker, kombinace triaxální a biaxální laminace, dřevěné jádro ze tří druhů dřevin, karbonové torzní výztuhy, střední tuhost prkna společně a twin tip krojením, to vše dohromady dělá ze snowboardu K2 Parkstar ideální zbraň pro rovný souboj se snowparkama. Hlavní zbraň international K2 pro ridera Dannyho Larsena.
K dispozici také v širší verzi Wide, pro ridery s větším číslem boty.

Vázání na snowboard SP Fastec a Rome jsou freestylová vázání pro širší masu jezdců. Utra lehký freestyle výkon v novém balení, které kouzlí v parku a celé hora je pro něj hřištěm. Freestylová pružnost, svoboda a pohyblivost. Solidní a pohotové vázání, které zvládne každý terén.

Nové tlumení v oblasti paty

skladem

Doručíme nejpozději 
v pátek 15. 12.

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
12 774 Kč
Ušetříte / sleva:
5 384 Kč / 42.15%
Vaše cena v e-shopu:
7 390 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboard

Krok #2: vázání na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek - Zahradní nábytek