Nejvýhodnější snowboard komplet Santa Cruz Disco 11/12

Velmi oblíbený a každoročně nejprodávanější snowboard komplet Santa Cruz pro pokročíle jezdce. Freestylové prkno s Surf Rocker tvarem. Ideální prkno pro hravou jízdu bez sekání hran, jibbing, a to díky prohnutí nejenom směrem ke špičce a patě, ale i prohnutí směrem do boků. Tohle prostě funguje. Hetero Biax laminát Tech 30 v kombinaci s dřevěným jádrem udělá ze snowboardu opravdovou zbraň na svah. Už se nezavěsíte jako mokré prádlo, ale luxusně ho odjedete. Prkno pro opravdové jezdce.

Surf Rocker:
Surf Rocker je náš nejextrémnější rocker, který nabízí fantastický jibbing a superrychlé zatáčení. Perfektní tvar vám zajistí perfektní dny snowboardingu ať budete v prašanu, parku nebo na městských streetech.

- hetero Biax laminát Tech 30
- skluznice Speed ​​X3000
- twintip shape
- freestyle park využití
- inzerty 6x6 (12+12)

Vázání na snowboard je kombinací klasického vázání na snowboard, mebo Fastec vázání pro rychlejší a snadnější nastupování. Allmountain unisex vázání HEAD RX, Fastec Rage, nebo HEAD Next pro začátečníky a lehce pokročilé. Ideálně polstrované ankle strapy vám zajistí příjemnou a ničím nerušenou jízdu.Navíc anatomická opěrka s formovaným EVA polstrováním vám poskytne bezvadnou ovladatelnost.

Allmountain vázání
Unisex
Nylonová základna vyztužená 30% skelnými vlákny
Anatomický 2D kotníkový strap
Symetrické sklolaminátové ráčny
Anatomická opěrka s formovaným EVA polstrováním
Polstrovaná základna

Boty na snowboard jsou základ.

Nabízíme do kompletu ať už klasické zavazování, nebo rychléjší lace zavazování. Boty Niedecker Transit je pánská bota stvořená na jakékoli ježdění. Vnitřní botička poskytuje pohodlí potřebné pro celodenní ježdění. To uspokojí každou nohu. K dispozici i ve větších velikostech a s rychlým systémem stahování EZ Laces.

- Podešev Low Profile
- Vniřní tvarovaná vložka z EVA materiálu
- Vnitřní botička Level II
- 3D tvarovaný jazyk boty
- 3D tvarovaná lýtková část pro větší pohodlí nohy
- Nižší profil boty
- Stahování na systém EZ Laces II Zones
- Syntetická kůže

Sezóna:
zima 2012
Běžná cena:
17 070 Kč
Ušetříte / sleva:
10 071 Kč / 59%
Vaše cena v e-shopu:
6 999 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek