Nejlevnější snowboard komplet STEP CHILD JIB STICK 12/13

Snowboard set pro pokročilé jezcde Step Child je tvořen snowboardy pro jezdce, kteří se s parkem/raily teprve seznamují. Jádro ArmorCore poskytuje jemný a lehký ohyb prkna a Twin tvar zaručuje dobré vlastnosti pro jízdu v parku a jibbing. Hledáš-li dostupné desky s vynikajícími vlastnostmi, budou desky Step Child ta správná volba.

Vázání Head NX One a K2 Mach je každoročně nejoblíbenějším modelem. Letos získalo nový nártový Comfort Strap, kterým se v minulosti pyšnily pouze nejvyšší modely. Nová je také základna s EVA tlumícími powerpedály a posuvnou patou. Připočtěme k tomu přední Fix strap, opěrnou patu s EVA polstrováním, auto open systém na špičce vázání, kvalitní plastové ráčny v barvě vázání a v neposlední řadě skvělou cenu a vychází nám vázání, které je ve své kategorii bezkonkurenční.

Sezóna:
zima 2012
Běžná cena:
8 580 Kč
Ušetříte / sleva:
3 790 Kč / 44.17%
Vaše cena v e-shopu:
4 790 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek