Snowboard set dámský FTWO s vázáním G1 a boty NORTHWAVE 16/17

Velmi výhodný dámský snowboard set značky FTWO je tvořen all-mountain snowboardy BLOOM, nebo FREEDOM. Snowboardy mají directional twin tvar nabitý precizností a schopnosti odezvy díky camber prohnutí, vylepšeným torzním flexem a úzkému pasu. K tomu přidejte G40 heavy duty core pro snadnou jízdu a tento snowboard s directional twin bude zářit od parků po čerstvě napadaný sníh.

Snowboardy se vyznačují konstrukcí s přesností a předvídatelnosti plochého-flat pro jízdu po sjezdovce. Ty zkušenější ocenění BIAX strukturu tlumící nárazy a poskytující přesný přenos síly do odrazu a skluznici s označením F4500, tvrdou a zároveň dostatečně rychlou .

Vázání na snowboard je tvořeno tradičním vázáním, nebo vázáním s Fastec systémem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, když to budete potřebovat. Vázání designově ladí se snowboardy a botami Gravity.

Boty na snowboard GRAVITY, NORTHWAVE nebo GALORE BOA jsou dámské boty na snowboard s pohodlným BOA stahováním. Snowboardová boty jsou navržena pro začátečníky s progresivní jízdou. Jsou vybaveny vyztužením Women´s Comfort Systém, medial flex Comfort Cuff a vložkou Perfect Fit Comfort, navíc s podrážkou Trace WMN pro lepší přilnutí k terénu, lepší stabilitu a odpružení.

skladem

Doručíme nejpozději 
v úterý 26. 03.

Sezóna:
zima 2017
Běžná cena:
17 170 Kč
Ušetříte / sleva:
7 180 Kč / 41.82%
Vaše cena v e-shopu:
9 990 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboardy

Krok #2: vázání na snowboard

Krok #3: boty na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek