Snowboard set GRAVITY CONTRA 18/19 s vázáním G2 a boty GRAVITY ATOP

Vyvážený pánský snowboard set GRAVITY pro všechny, kteří si libují v agresivnější jízdě po sjezdovce, nebo chtějí řádit v parku. Snowboardy GRAVITY jsou Freestylem nabité prkna s novým prohnutím CamRock, nebo klasickým Rocker prohnutím, vhodným pro ostré a přesné oblouky a díky mírně posunutým insertům jsou ideální volbou na sjezdovky, prašanu a do snowparků.
Woodcore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.
Triax (0°/+45°/-45°) - orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.

Vázání na snowboard GRAVITY G2 a HEAD NX ONE jsou dlouhodobě nejoblíbenější modely v naší nabídce. Nový model Gravity je znovu připraven vás nadchnout. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční. Vázání HEAD má navíc funkci AUTO OPEN pro pohodlnější a rychlejší nástup do vázání

Boty na snowboard HEAD, NORTHWAVE nebo GRAVITY jsou zárukou kvality a komfortu! Vynikající boty vhodné na svah, ale i do parku. Užší komfortnější bota s vyztuženým kotníkem a vynikajícím flexem vytvoří pohodlí při jízdě bez jakýchkoliv kompromisů.

skladem

Doručíme nejpozději 
v pondělí 21. 01.

Sezóna:
zima 2018
Běžná cena:
14 070 Kč
Ušetříte / sleva:
4 080 Kč / 29% + Registruj se a máš slevu
Vaše cena v e-shopu:
9 990 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboard

Krok #2: vázání na snowboard

Krok #3: boty na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek