Snowboard set GRAVITY VOAYER 18/19

Dámský snowboard set pro začínající až pokročilé slečny, které se chtěji na svahu ukázat. Snowboard Gravity Voayer je vybaven hybridním prohnutím Peanut Camber. Střed desky je v klasickém camberu, od vázání směrem ke špičce a patě je rocker, díky kterému se prkno nekouše v oblouku na sjezdovce a lépe plave v prašanu.

Vázání na snowboard GRAVITY G1, nebo FASTEC FT270 je univerzální vázání pro všechny typy bot. Vázání je kombinací bezkonkurenčních funkcí klasického SP strap-in vázání s na manipulaci velmi jednoduchým systémem sklopné patky, nebo klasickým uchycením pomocí strapu. Není důvod se zdržovat zapínáním vázání oběma rukama, tahle akce probíhá jen jednou rukou, je rychlá a výsledkem je, že noha ve vázání drží tak jak má. Kdy jste naposledy potřebovali jednou ruku abyste se cítili tak dobře...?

skladem

Doručíme nejpozději 
v úterý 23. 04.

Sezóna:
zima 2018
Běžná cena:
9 480 Kč
Ušetříte / sleva:
3 820 Kč / 40.30%
Vaše cena v e-shopu:
5 660 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboard

Krok #2: vázání na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek