Snowboard set LIB TECH SK8 BANANA BTX 18/19

Opravdový profesioál mezi snowboard komplety. Takový je unisex snowboard Lib Technologies pro všechny, kteří milují ďábelskou jízdu. Prohnutí BTX – mezi nohama rocker v kombinaci s mírným cambers směrem ke špičkám vám zajistí bezproblémové přilnutí na prašanu. Twin – stejně dlouhá pata i špička, která umožňuje jízdu na obě strany. Magne-Traction – zvlněné hrany po celé šíří desky poskytují kontrolu a stabilitu i na ledu. Super ultra lehké a silné jádro Aspen. Dvoulůžkové sintrované UHMW bočnice. Snowboard je ultra lehký a silný. Nepoužívají toxické materiály. Tento snowboard vám zajistí silnější pop a kontrolu nad vaší jízdou. Ručně vyrobeno v USA.

Vázání na snowboard FASTEC CORE a nový CORE MULTIENTRY pro rychlé obutí a díky tomu je lehké hliníkové vázání a skvěle reaguje na svahu. Samozřejmostí jsou i polstrované strapy pro větší komfort na svahu.Tento systém je kombinací bezkonkurenčních funkcí klasického SP strap-in vázání s na manipulaci velmi jednoduchým systémem sklopné patky. Není důvod se zdržovat zapínáním vázání oběma rukama, tahle akce probíhá jen jednou rukou, je rychlá a výsledkem je, že noha ve vázání drží tak jak má. Kdy jste naposledy potřebovali jednou ruku abyste se cítili tak dobře...?

Sezóna:
zima 2018
Běžná cena:
19 380 Kč
Ušetříte / sleva:
3 890 Kč / 20.07% + Registruj se a máš slevu
Vaše cena v e-shopu:
15 490 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek