Snowboard set pánský pokročilý GRAVITY ADVENTURE 17/18

Snowboard set pro začínající až pokročilejší jezdce značky GRAVITY za solidní cenu. Snowboard set je tvořen snowboardy GRAVITY CONTRA, GRAVITY BANDIT a GRAVITY COSA pro jezdce, kteří chtějí jezdit na sjezdovce a občas zkusit i freeride. Snowboard je vybaven klasickým camber prohnutím a předvoskovanou skluznicí. Nabízíme jej v klasické i wide verzi pro jezdce s větší nohou.

Vázání na snowboard Gravity, nebo HEAD je all-mountain vázání pro snadnou jízdu, je snadno nastavitelné, od předního upevnění po přezky Auto Open. K tomu přidejte tolerantní flex, výjimečné vyměkčení díky materiálu EVA a přezky 3D Comfort, které zaručují jak výkon, tak i pohodlí, dostanete tak dokonalé vázání, které vám pomůže k pokrokům.

Boty na snowboard HEAD, NORTHWAVE nebo GRAVITY jsou zárukou kvality a komfortu! Vynikající boty vhodné na svah, ale i do parku. Užší komfortnější bota s vyztuženým kotníkem a vynikajícím flexem vytvoří pohodlí při jízdě bez jakýchkoliv kompromisů.

Sezóna:
zima 2016
Běžná cena:
13 171 Kč
Ušetříte / sleva:
4 481 Kč / 34.02%
Vaše cena v e-shopu:
8 690 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek