Snowboardové vázání Forum Aura 09/10 Pink Rose

Snowboardové vázání Forum Aura 09/10
Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
zima 2009
Běžná cena:
3 150 Kč
Ušetříte / sleva:
945 Kč / 30%
Vaše cena v e-shopu:
2 205 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Tabulka velikostí

Popis: Snowboardové vázání Forum Aura 09/10

Aura je jakožto jednoduchý a funkční model ideální volbou pro dámy. Ergonomické tělo z nylonu UniformTM nabízí oporu a prožnost po celý den na horách, zatímco vrstva pěny EVA tlumí nárazy a vibrace. Pohodlný set utahovacích pásků a opora patního dílu Living Hinge je plně nastavitelná bez pomoci nářadí, pouhým použitím systému FLAD..
UniformTM System
Inovativní design nového systému vázání UniformTM poskytuje maximální pohodlí a oporu v jednoduchém a funkčním balení. Lehounké, jednodílné tělo pomáhá začátečníkům odpouštěním nepřesností, zároveň nabízí dostatečnou podporu pro plnohodnotné freestylové ježdění. Design paty a celkově plná nastavitelnost pomáhají k dokonalému přenosu energie z boty na vázání.
UniformTM Baseplate
Toto je příklad univerzálního vázání firmy Forum, ovšem s unikátním designem patního dílu. UniformTM dovoluje nastavení délky vázání pro přesnou pozici nohy na desce. Patní díl Living HingeTM pomáhá této sestavě lépe fungovat díky jeho konstrukci bez zadního dílu těla. Tělo UniformTM nabízí pružnost, která tlumí nárazy a umožnuje ještě hladší jízdu. Pro lepší celistvost a kontrolu bylo přidáno do konstrukce skelné vlákno. Podíl skelného vlákna: Recon & Aura = 7%, Moda, & Lein = 15%
Living Hinge Highback Technology
Tuto technologii obsahuje série UniformTM a vázání Arena. Living Hinge pomáhá držet nohu v anatomicky vhodném úhlu, díky přirozenějšímu tvaru a lepšímu zkopírování vašeho kotníku. Téměř dokonalý přechod mezi vázáním a botou zlepšuje fixaci paty a dodává větší oporu. U série UniformTM tato konstrukce dokonce dovoluje odstranění tradičního patního oblouku a jeho nahrazení vyvýšeným patním dílem. Takto minimalizujeme material a celkovou váhu a zároveň přicházíme s pružnějším systémem, který lépe odpouští nerovnosti. U modelu Arena přináší tento systém lepší fixaci paty, anatomičtější fit a lepší nastavitelnost náklonu.
Misty Ankle Strap
Osvědčené vlastnosti a pohodlí jsou hlavní aspekty kotníkového pásku Misty firmy Forum. Tkalem tvarované vložky EVA obměkčují vnitřní 3-D kostru a společně tvoří pohodlný, anatomicky tvarovaný pásek.
Lockdown ToecapTM
Náš aerodynamický přední pásek sedí těsně kolem špičky vaší boty bez nepotřebných přesahů pro maximální kontrolu. Navržen pro dokonalou spolupráci s našimi botami Forum nabízí pásek Lockdown ToecapTM špičkové vlastnosti bez kompromisů.
Flex (out of 10): 4

Dotaz k produktu Snowboardové vázání Forum Aura 09/10

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Tabulka velikostí: Snowboardové vázání Forum Aura 09/10

Velikost bot 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

BURTON

S M L

FLOW

M L

FASTEC

S M

DRAKE

M L

Výrobce: FORUM

Forum je snowboardingová společnost, kterou vlastní značka Burton. Už to zaručuje vysokou kvalitu jejich výrobků. Firma Forum prodává snowboardy, snowboardová vázání, ale i veškeré další věci spojené s tímto sportem jako jsou rukavice, nebo trika.

Zobrazit všechny produkuty výrobce FORUM.