Vázání na snowboard dámské Rome Shift White White

Vázání na snowboard dámské Rome Shift White
Vázání na snowboard dámské Rome Shift White
Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
zima 2012
Běžná cena:
3 290 Kč
Ušetříte / sleva:
658 Kč / 20% + Registruj se a máš slevu
Vaše cena v e-shopu:
2 632 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Tabulka velikostí

Popis: Vázání na snowboard dámské Rome Shift White

Univerzální vázání pro každého do jakéhokoliv terénu. Nový highback pro větší hravost a kontakt. Maximálně sedne a je velmi komfortní. Skvělé všestranné vázání, středně pružná patka a pohodlný masivný strap, pro pevnější uchycení boty ve vázání. Polstrování v baseplatu pak tlumí nárazy při dopadech a vaše nohy jsou připraveny na celodenní zátěž při ježdění..

ConFormist.1 Toe Strap - Přední pásek můžete umístit kamkoliv chcete. Nízký profil a malá hmotnost pásku umožňuje zapnout ho jak seshora přes botu, tak i přes samotnou špičku boty. Pásek se navíc přizpůsobí jakýmkoliv botám..

Highback Rotation - Pro všechny, kteří vyžadují dobrý přenos sil na své prkno je tu patka, kterou lze Vytáčet z osy až o 12 stuňů. Díky tomu si jezdec může upravit vázání tak, aby perfektně vyhovovalo jeho stylu jízdy a dodávalo mu tu správnou oporu. Natočení je nezávislé na pozici nártového pásku.

QuickStrap.2 Technology - Nastavení správné délky pásku, aby seděl k vašim botám, je tak jednoduché, že ho můžete udělat ve frontě na vlek. Zapomeňte na šroubováky.

QuickLock Forward Lean - Nastavení náklonu patky je rychlé jak nikdy před tím. Stačí otočit ergonomické kolečko o devadesát stupňů, posunout blok na požadované místo a utáhnout.

4 x 4 Disc - Systém čtyř šroubů držících vázání spolu s posouváním šroubů uvnitř disku umožňuje přesné osobní nastavení stance.

PF.1 Ankle Strap - Nastavitelný kotníkový pásek. Pásek je konstruován z několika vrstev z různých materiálů. Měkké vrsty z vnitřní strany, tužší z vnější strany. Tato konstrukce přináší současně pohodlí i výborný přenos sil.

Shift unibody baseplate - Konzistentní pružnost ve všech směrech

SubBase Padding - Tenká měkká vrstva mezi snowboardem a vázáním minimalizuje vibrace a přináší lepší pocit o tom, co se děje pod vašimi nohami.

3-Piece InBase Padding - Baseplate má ve spodní části třídílné polstrování z materiálu EVA, snižující vibrace a přinášející další rozměr flexibility.

Toe Ramp - Spodní část vázání je nastavitelná, aby co nejlépe seděla k vašim botám.

Dotaz k produktu Vázání na snowboard dámské Rome Shift White

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Tabulka velikostí: Vázání na snowboard dámské Rome Shift White

Velikost bot 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

BURTON

S M L

FLOW

M L

FASTEC

S M

DRAKE

M L

Výrobce: ROME

Americká značka ROME má široké portfolio svých výrobků a i kvůli tomu je značně populární. Jejich snowboardy se těší velké oblibě stejně jako snowboardové vázání ROME a i například rukavice ROME, které vynikají svým komfortem.

Zobrazit všechny produkuty výrobce ROME.