O nás

Od roku 1997 Vám Freestylesport skateshop a snowboard shop nabízí kvalitní produkty na zimu i léto. V naší nabídce zboží najdete  skate boty, tenisky, boty na snowboard, bundy na snowboard, snowboardy, vázání na snowboard, skateboardy, vybavení na skateboard, mikiny, batohy, čepice, peněženky a spoustu dalších doplňků oblíbených výrobců jako například Adio, Burton, DC, Quiksilver, Roxy, Vehicle, Funstorm, Protest, Electric, Vans, Animal, DVS, Fallen, Fox, Globe, Neff, Rip Curl, .

Jaro, léto, podzim, zima. Na všechny tyto období můžete u nás z čeho vybírat. Náš skateshop neustále doplňuje nové boty, batohy, bundy, čepice, kalhoty, košile, mikiny, pásky, peněženky, snowboardy, rukavice a další doplňky nové kolekce zboží. Snowboard, vázání a boty vám na Vaše přání smontujeme do kompletu. Pokud ještě snowboard nemáte a chcete se na prknu naučit jezdit, přijťe k nám. Kvalifikovaně vám poradíme a pomůžeme vám vybrat nejvhodnější snowboard, vázání a boty. Určitě si vyberete.

Sháníte-li zimní bundu, kalhoty, nebo vybavení na snowboard, jste na správné adrese. Nabízíme dámské a pánské zimní bundy od značek Vehicle, DC, Burton, Fox, Funstorm, Protest, Rip Curl. Některé bundy jsou určené do extrémních podmínek pro vysokohorskou turistiku, např. bundy Protest nebo Burton. Máme v nabídce bundy určené pro snowboarding a lyže. Jsou zateplené i nezateplené a mají vysoký vodní sloupec, podlepené švy a spoustu vychytávek, které zpříjemňují pohyb na horách. Dalším segmentem naší nabídky jsou Streetové bundy. Tyto bundy vydrží částečnou zátěž na horách, ale určitě nejsou vhodné pro vysokohorskou turistiku nebo extrémní snowboarding či lyžování, kde často vládne špatné počasí. Streetové bundy jsou určeny na chození do města. Pokud se chystáte na hory, vybírejte bundy s vyšším vodním sloupcem minimálně 5000mm. Máme v nabídce tyto bundy značek Vehicle, Funstorm, Burton, DC a Protest.

V další nabídce najdete batohy a tašky známých značek jako např.: Vans, Burton, DC, Fox, Neff, Rip Curl, Vehicle. Tyto batohy jsou určení jak do školy, tak i na hory a vysokohorskou turistiku.

Pokud sháníte kvalitní boty náš skateshop Freestylesport nabízí obrovský výběr bot. V naší nabídce naleznete boty jak pro skateboarding, tak pro normální chození. Boty jsou vizitkou každého člověka, a proto by se každý měl o boty pečlivě starat, a nezapomenout je ošetřovat a čistit. Boty taky potřebují odpočívat. Po jejich vyzutí je vhodné dát boty na takové  místo aby mohly dobře větrat. Při nazouvání a vyzouvání bot je nutné mít uvolněné šňůrky. V naší nabídce bot naleznete obuv těchto značek: Adio, C1rca, DC, DVS, Fallen, Fox, Globe, DVS, Vans . Naše nabídka bot se neustále rozrůstá o nové modelové řady.

Pokud navštívíte sekci mikiny, objevíte výběr ze spousty značek, barev a střihů. V této oblíbené sekci najdete mikiny DC, Vehicle, Animal, Rip Curl, Vans, Burton, Funstorm, Fox, Matix a spousta dalších značek. Zhlédněte naši nabídku mikin.

Skateshop Freestylesport poskytuje plnou záruku a servis. Máme kamennou prodejnu v Uherském Hradišti, samozřejmostí je možnost vrácení zboží a velmi rychlá expedice balíků týž den. Máte-li jakýkoliv dotaz na nás, nahlédněte do kontaktů, nebo přijďte do prodejny, rádi poradíme, odpovíme.