Freestylesport.cz / Výměna a vrácení zboží

Výměna a vrácení zboží

Garance doručení zboží na Vánoce:

Zboží vám doručíme na Vánoce kurýrem společnosti GLS Express pro všechny objednávky podané do 20.12. do 12:00 hodin!

V případě nespokojenosti s dárkem, lze zboží vyměnit za jiný kus zboží ve stejné hodnotě, nebo dražší v prodloužené lhůtě do konce roku, ve kterém jej zákazník zakoupil jako vánoční dárek (platí pro objednávky od 1.11. do 22.12.).

Výměna zboží a vrácení zboží:

Zákazník má v souladu se zákonem č. 367/2000 možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, a to odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužívané zpět Českou poštou jako obyčejný balík ( ne doporučeně) na adresu obchodu provozovatele:
Freestylesport
Vodní 121
686 01 Uherské Hradiště

Ceník poštovného naleznete zde!

V případě výměny zboží za jiný kus, nebo velikost, je zákazníkovi účtováno dopravné 90,- Kč formou dobírky!

O vrácení zboží nás můžete také informovat předem telefonicky na mob. 608 820 970, nebo na email: reklamace@freestylesport.cz.

Podmínkou vrácení peněz je:

Zboží musí být naprosto neporušené, nesmí být použité, musí být v originálním neporušeném obalu, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje. V případě nesplnění některé z uvedených podmínek nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

U vracené zásilky musí být přiložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky, dále originál faktura, která byla přiložena u dodaného zboží.

Pokud bude zákazník požadovat vrácení peněz složenkou, bude mu z hodnoty zboží odečten poplatek 40,- Kč (poplatek České pošty platba složenkou). Vracíme peníze za zboží, včetně dopravného. Nevracíme peníze vynaložené na vrácení zboží na naši adresu obchodu (poštovné, dopravu a balné).

Při první výměně zboží se účtuje poplatek 90,- Kč (zákazník hradí dobírkou při převzetí zboží, nebo převodním příkazem). Za každou další výměnu se účtuje expediční poplatek (poštovné, dopravné) 120,- Kč.

Reklamace zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebude přijata.

Částka zaplacená za zboží, bude zákazníkovi poukázána na bankovní účet nebo poštovní poukázkou do 14dnů od doručení zboží na naši adresu zbytečného odkladu, jakmile toto zboží bude doručeno za výše uvedených podmínek na níže uvedenou adresu provozovatele. Pokud zákazník neudá způsob vrácení peněz za zboží, bude mu automaticky vrácená částka zaslána složenkou.

Kontaktní formulář

Jméno:(povinné)
E-mail:(povinné)
povinné pole
Telefon:
Typ zprávy:
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Zpráva:(povinné)
povinné pole