Freestylesport.cz / Systém slev

Systém slev

Registrujte se a načítejte obraty ze svých vyřízených objednávek a postupujte v žebříčku slev. Automaticky po registraci získáváte slevu na nákup 3%. Vyřízené objednávky (převzaté zákazníkem, zaplacené a zboží nevrácené) se sčítají, postupně tedy můžete dosáhnout až slevy 20% na další nákup. Do slev se započítává cena zboží v objednávce bez nákladů na dopravu a platbu.

Registrace3% sleva
od 5.000 Kč 5% sleva
od 10.000 Kč 7% sleva
od 15.000 Kč 12% sleva
od 20.000 Kč 15% sleva
od 25.000 Kč 20% sleva

Pokud je zboží zlevněno o více jak 30%, tak sleva na dané zboží se již nevztahuje a zákazník nemá možnost využít věrnostní slevy!

Každý registrovaný uživatel na www.freestylesport.cz je automaticky zapojen do slevového věrnostního programu! S každým nákupem, který provedete jako registrovaný na www.freestylesport.cz získáváte věrnostní slevu. Věrnostní sleva je zobrazena nejen po přihlášení do vašeho účtu, ale také při samotném nákupu na detailu produktu.

Pokud se rozhodnete zboží v zákonné 14 denní lhůtě zboží vrátit, bude tato částka odečtena z vašeho věrnostního účtu. V případě částečného vrácení, je odečtena pouze položka zboží, která byla vrácena. Věrnostní program se nevztahuje na poštovné a balné.