Brýle SMITH DRIFT OPALINE ODYSSEY IGNITOR MIRROR

Brýle SMITH DRIFT
Brýle SMITH DRIFT

skladem

Doručíme nejpozději 
v úterý 23. 04.

Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
zima 2018
Běžná cena:
1 999 Kč
Ušetříte / sleva:
400 Kč / 20% + Registruj se a máš slevu
Vaše cena v e-shopu:
1 599 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Brýle SMITH DRIFT

Brýle Smith Drift Opaline Odyssey Ignitor Mirror mají masívní cylindrický (válcovitý) zorník a klasický rámeček. Jsou to středně velké brýle s řadou užitečných technologií. Velice oblíbený model, který sedí snad všem, a díky kterému budete na sjezdovce in. Model pro sezónu 2017/2018. Technologie: Cylindrical Carbonic-x Lenses - zorník zakřivený jen podle osy X (válce). Vyrobený z lisovaného carbonu. Tento zorník je sice těžší než Spherical Carbonic-x Lenses, ale i tak je odolný proti poškrábání a nepropouští škodlivé UV záření. TLT (tapered lens technology) - uprostřed je čočka silnější a do krajů se zužuje. Vidění je tak přesnější, bez zkreslení, a také se díky tomu snižuje únava očí. Fog-X - hydrofilní leptaná vrstva, která absorbuje a rozptyluje vlhkost a zabraňuje tak mlžení. Nelze ji setřít jako u běžných antifogů. Responsive Fit™ - pružný a odolný rám. Nikdy vám nepraskne a krásně se přizpůsobí různým tvarům obličeje. 2-layer DriWix face foam - dvouvrstvá obličejová pěna. Díky ní se brýle krásně přizpůsobí obličeji a netlačí. Ultra-wide Silicone - široký silikonový proužek na pásku, díky kterému budou brýle na helmě držet přesně tam, kde chcete. Dual-slide strap system - možnost zkrácení či prodloužení pásku pomocí dvou bočních klipů. Lepší přizpůsobení ke konkrétní helmě. 100% UV protection - 100% ochrana proti UVA, UVB a UVC paprskům. Helmet Compatible - brýle sedí do většiny běžných modelů helem. Jejich tvar zaručuje minimální mezeru mezi brýlemi a helmou. Zorník: Ignitor Mirror - univerzální růžový zorník s jemnou zrcadlovkou a se slunečním filtrem 2. Světelná propustnost (VLT) 35 %. Tento zorník je vhodný pro polojasno až zataženo. Doporučená péče o brýle: Brýle umývejte ve vodě s mýdlem, osušte jemným hadříkem.

Dotaz k produktu Brýle SMITH DRIFT

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Výrobce: SMITH

Smith to není jenom více než čtyřicetiletá tradice, ale hlavně zkušenosti s výrobou snowboardových brýlí a helem! Pokud vyžadujete to nejlepší co se momentálně nachází na trhu se snowboardovým vybavením jako jsou snowboardové brýle a helmy pak uvažujte jedině nad výrobky značky Smith.

Zobrazit všechny produkuty výrobce SMITH.