Nejprodávanější dětský snowboard komplet NITRO RIPPER 14/15

Dětský snowboard komplet značky Nitro Ripper je designován tak aby nebyl JEN dětským prknem pro ty nejmenší, ale aby byl dětským prknem, které bude mít vlastnosti opravdového snowboardu a na kterém se ti nejmenší šreďáci opravdu naučí jezdit. Twin tip konstrukce a super měkký flex budou nejmenším jezdcům skvěle sedět.

Dětské vázání značky ROME Strut je vázání střední třídy s kovovou patkou a baseplatem ze skelných vláken. Ideální pro děti požadující komfort, čistý a silný přenos energie a snowboardovou flexibilitu. Díky technologii UnderWrap je dosaženo maximálního přenosu energi od špičky ke kotníku, specificky děts kýtvar odlehčeného a zkráceného Hi-backu je díky svému zakulacení a polstrování konstruován tak aby byl pro dětské nohy co nejpohodlnější i při agresivní jízdě. Kotníkový Contour strap je vyroben z materiálu, který odolává nízkým teplotám a je vycpán bohatou pěnovou vycpávkou, díky které Vás strap netlačí ani při velmi utaženém vázání. Přední Conformist strap z EVA materiálu kryje celou špičku boty a je možné jej zapínat jak z vrchu, tak přes špičku. Baseplate je vyplněn skelnými vlákny, díky čemuž je ideálně tuhý a velmi lehký, podložka Sub Base pad tlumí otřesy a rázy při jízdě.

Sezóna:
zima 2014
Běžná cena:
10 280 Kč
Ušetříte / sleva:
5 490 Kč / 53.40%
Vaše cena v e-shopu:
4 790 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek