Akční snowboard komplet dámský expert K2 SPOT LIGHT 12/13

Snowboard set dámský je určený pro všechny vysoce pokročilé jezdce.

Je tvořen snowboardm K2 Spot Lite. Krásná novinka v dámské kolekci snowboardů K2 pro tento rok, která je prošpikovaná pokrokovými technologiemi a jako jediný dámský model vybavený odlehčeným bambusovým jádrem. Klenutí snowboardu Lited Precision Technologií zajišťuje tlak na celou plochu prkna a vytváří perfektní rovnováhu mezi stabilitou a všestraností použití.
All-mountain Versatile K2 snowboard je technologickým skvostem v krásném a originálním designu. Model navržený ve spolupráci s dlouholetou členkou K2 snowboarding pro teamu Leanne Pelosi.

Vázání na snowboard Fastech je univerzální vázání, které prošlo rázným předěláním. Týká se to hlavně modelu Private a Sport. Především použitím našeho nového ft4 dna. Skvělé vázání, za rozumnou cenu se všemi fastec vychytávkami, o kterých se vám může zdát.

Sezóna:
zima 2013
Běžná cena:
13 240 Kč
Ušetříte / sleva:
5 340 Kč / 40.33%
Vaše cena v e-shopu:
7 900 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek