Pánský oblíbený snowboard komplet pokročilý K2 LIFE LITE 11/12

Snowboard set pro pokročilé jezdce je tvořen snowboardy K2 LIFELIKE za bezkonkurenční cenu.
Univerzální allmountain snowboard K2 Lifelike je v nabídce značky K2 snowboarding již druhou sezónu, letos s několika technologickými vychytávkami. K2 Lifelike má velice přesné klenutí K2 Flatline nově v kombinaci s novou technologií K2 Tweekend, celodřevěné jádro složené ze tří druhů dřevin, triaxiální laminaci, karbonové torzní výztuhy a v kombinaci s ostatními technologickými detaily zaručuje kvalitní a přesný pojezd jak na upraveném, tak i neupraveném terénu. Perfektní vyváženost mezi technologiemi, které tomuto K2 snowboardu propůjčují špičkové jízdní vlastnosti, které ocení především pokročilí jezdci a to nejen na sjezdovce. K dispozici také jako wide snowboard, přizpůsobený velikostem bot nad 44 eur.

Vázání na snowboard Fastec

Dostaňte všechno co od vázání potřebujete dokonce i za dobrou cenu. Jednoduché ale kvalitní. Lehké a pružné vázání, které leccos odpustí. Pomůže komukoliv zlepšit jeho dovednosti a styl. Nová základna s nízkou hmotností a skvělými reakcemi, nové EVA tlumení paty.

Sezóna:
zima 2013
Běžná cena:
13 390 Kč
Ušetříte / sleva:
6 695 Kč / 50%
Vaše cena v e-shopu:
6 695 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek