Nejprodávanější snowboard komplet pokročilý SANTA CRUZ ROB ONE 11/12

Další oblíbený snowboard set od značky Santa Cruz. Vyvážený poměr kvality a ceny. Snowboard komplet je tvořen snowboardy Santa Cruz Rob One, Witch Doctor, Grafiti, nebo Hexflower.

Snowboardy Santa Cruz jsou většinou tvořeny super prohnutím Snap Rocker. Kombinace dvou prohnutí je ideální do jakýchkoli podmínek. Při jízdě si užijete nekonečné množství rychlosti i jednoduchého zatáčeni a hravosti, na skocích máte dostatek síly a popu pro pořádný jump, na railech pak perfektně využijete obrácené prohnutí.

Snap Rocker:
Kombinace rocker a camber tvarů. Ve střední části prkna je camber prohnutí, ale nižší než jsme zvyklí u klasického camber tvaru. Na špičce a patce pak přechází v rocker, který prknu dodává hravost a lepší točivost. Camber zachovává větší stabilitu při vyšších rychlostech.

Vázání na snowboard HEAD NEXT, NITRO STAXX, nebo SP FASTEC poskytuje skvělé jízdní výkony a pohodlí začátečníkům. Všestrannost je zajištěna použitím platformy Foundation, kotníkového pásku Balance Ankle Strap a plastových ráčen. Odolná, inovovaná konstrukce, za bezkonkurenční cenu. Toto vázání je určeno pro kluky tak i pro holky.

Sezóna:
zima 2012
Běžná cena:
15 880 Kč
Ušetříte / sleva:
10 490 Kč / 66.06%
Vaše cena v e-shopu:
5 390 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek