Akční snowboard komplet expert DRAKE REGENT 12/13

Snowboard set pro experty, kteří vyznávají snowboardy pro extrémní freestyle energie a ovladatelnost. Nové DF2 s Double rocker (gullwing) prohnutím Jádro s nižší hmotností, dovolující skvělou odezvu a pořádný pop. Opravdové freestyle prkna pro zábavu od vrcholků až do snowparku. Patentovaná metoda závěrečného broušení většiny Drake prken. Structurn skluznice jede znatelně rychleji a lépe než běžná skluznice. Structurn jsou malé podlouhlé prohloubení po celé skluznici, které lépe drží vlhkost a pomáhají skluznici proti vysušení především v mokrém či jarním sněhu.

Vázání na snowboard DRAKE KING, K2 MACH, nebo NITRO STAXX. Dlouholetý favorit. Fifty je připraveno tě znovu nadchnout. Super lehká základna s nastavitelným heelcupem pro perfektní kontakt. Skvělý komfort a luxusní detaily. Perfektní kombinace vysokého výkonu a ceny rovné polovině jiných vázání.

Sezóna:
zima 2013
Běžná cena:
12 810 Kč
Ušetříte / sleva:
6 820 Kč / 53.24%
Vaše cena v e-shopu:
5 990 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek