Snowboard set ROX WAHINE 18/19 s vázáním ROXY

Dámský snowboard set ROXY je tvořen nejprodávanější řadou dámských snowboardů ROXY WAHINE BANANA. Prohnutí BTX – mezi nohama rocker v kombinaci s mírným cambers směrem ke špičkám vám zajistí bezproblémové přilnutí na prašanu. Shape: Directional Twin - klasický, nejuniverzálnější tvar snowboardů, navržený s lehce prodlouženou špičkou tak, aby soustředil pop do oblasti patky a zároveň nabízel dostatek kontroly a plutí ve všech terénech a podmínkách. Sintrovaná skluznice. Dále má celodřevěné jádro Kind Hearted, které je trochu měkčí, lehčí s dlouhými vlákny pro lepší pop a bi-axiální laminaci. Snadno udržovatelnou CX 2500 skluznici. Snowboard má sílu přenášející vnitřní sidewall pro dynamičtější odraz. Ultra High Molecular Weight vnější bočnice jsou laminovány na pět vnitřních vrstev dřeva.

Vázání na snowboard ROXY Wahine a GRAVITY G1 je nejpopulárnější vázání posledních dob. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, když to budete potřebovat. Vázání designově ladí se snowboardy a botami Gravity. Vázání na snowboard FASTEC FT270 s nepřekonatelný systémem upnutí pomocí sklopné patky. FT270 je nově vcházející model z předchozí kolekce FT 180. I když vypadá jednoduše, tohle vázání obsahuje veškeré FASTEC funkce.FASTEC systém:
Tento systém je kombinací bezkonkurenčních funkcí klasického SP strap-in vázání s na manipulaci velmi jednoduchým systémem sklopné patky. Není důvod se zdržovat zapínáním vázání oběma rukama, tahle akce probíhá jen jednou rukou, je rychlá a výsledkem je, že noha ve vázání drží tak jak má.

skladem

Doručíme nejpozději 
v úterý 23. 04.

Sezóna:
zima 2018
Běžná cena:
11 680 Kč
Ušetříte / sleva:
3 690 Kč / 31.59%
Vaše cena v e-shopu:
7 990 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Krok #1: snowboard

Krok #2: vázání na snowboard

Vyberte si nejprve všechny položky pro komplet

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek