Snowboardové vázání Rome Strut 09/10 Cork

Snowboardové vázání Rome Strut 09/10
Výrobce:
Určeno pro:
Sezóna:
zima 2009
Běžná cena:
3 989 Kč
Ušetříte / sleva:
1 994 Kč / 50%
Vaše cena v e-shopu:
1 995 Kč

Zaregistruj se a získej okamžitě lepší ceny! Všechny dokončené nákupy se automaticky sčítají, čím více nakupuješ tím větší máš slevu! Registrace se vyplatí, vážíme si každého zákazníka. Registrovat se

Toto zboží nelze zakoupit
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Tabulka velikostí

Popis: Snowboardové vázání Rome Strut 09/10

ConFormist.2 Toe Strap - Přední pásek můžete umístit kamkoliv chcete. Nízký profil a malá hmotnost pásku umožňuje zapnout ho jak seshora přes botu, tak i přes samotnou špičku boty. Pásek se navíc přizpůsobí jakýmkoliv botám.
QuickStrap.2 Technology - Nastavení správné délky pásku, aby seděl k vašim botám, je tak jednoduché, že ho můžete udělat ve frontě na vlek. Zapomeňte na šroubováky.
QuickLock Forward Lean - Nastavení náklonu patky je rychlé jak nikdy před tím. Stačí otočit ergonomické kolečko o devadesát stupňů, posunout blok na požadované místo a utáhnout.
4 x 4 Disc - Systém čtyř šroubů držících vázání spolu s posouváním šroubů uvnitř disku umožňuje přesné osobní nastavení stance.
PF.1 Ankle Strap - Nastavitelný kotníkový pásek s ergonomickým profilem. Pásek je konstruován z několika vrstev z různých materiálů. Měkké vrsty z vnitřní strany, tužší z vnější strany. Tato konstrukce přináší současně pohodlí i výborný přenos sil.
SF glass-filled baseplate - Baseplate se skládá z celé řady materiálů - krátkých i dlouhých skelných vláken, kompozitní platformy a polykarbonátů. Výsledkem je velká flexibilita, odolnost, odezva, a pocit svobody.
SubBase Padding - Tenká měkká vrstva mezi snowboardem a vázáním minimalizuje vibrace a přináší lepší pocit o tom, co se děje pod vašimi nohami.
3-Piece InBase Padding - Baseplate má ve spodní části třídílné polstrování z materiálu EVA, snižující vibrace a přinášející další rozměr flexibility.
Toe Ramp - Spodní část vázání je nastavitelná, aby co nejlépe seděla k vašim botám.

Dotaz k produktu Snowboardové vázání Rome Strut 09/10

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Číslo 10 slovem:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Tabulka velikostí: Snowboardové vázání Rome Strut 09/10

Velikost bot 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

BURTON

S M L

FLOW

M L

FASTEC

S M

DRAKE

M L

Výrobce: ROME

Americká značka ROME má široké portfolio svých výrobků a i kvůli tomu je značně populární. Jejich snowboardy se těší velké oblibě stejně jako snowboardové vázání ROME a i například rukavice ROME, které vynikají svým komfortem.

Zobrazit všechny produkuty výrobce ROME.